YURT DIŞI TAŞIMACILIK

Günümüzde teknolojinin sürekli gelişmesi, yut dışı taşımacılık alanında da kendini göstermiş ve sürekli kendini yenileyen, gelişen tedarik ağ ve zincirleriyle uluslararası lojistik ve taşımacılık alanına yatırımlar yaygın bir şekilde artış göstermiştir.. Yurt dışı taşımacılık faaliyetlerinde müşterilere özel olarak geliştirilen risk değerlendirmesi ve güvenilir süreç yönetimleri ile yüksek düzeyde güvenlik standartları sağlanmaktadır. Lojistik uzmanlarının tecrübeli pazar bilgileri profesyonel düzeyde dil becerileriyle bütünleşerek sağlıklı bir yurt dışı taşımacılık gerçekleştirilmektedir.

Taşımacılık işlemlerinde gerekli olan ithalat, ihracat ve gümrükle ilgili zorunlu evraklar kısa sürede hazırlanarak süreç güvenli şekilde tamamlanır. Yurt dışı taşımacılık işlemlerinde kalite yönetim anlayışı benimsenmektedir. Bunun yanı sıra, kalite yönetimi, malların taşınması, depolanması ve müşteri hizmetleri alanlarında standartları oluşturmaktadır. Uluslararası nakliye alanında müşterilere sunulan tedarik zinciri dış ticaret mevzuatına uyumlu şekilde yürütülmektedir. Müşterilerin global gümrük kapsamında mal akış sistemlerini korumaları, lojistik uzmanları tarafından sağlanmaktadır.

Uluslararası Karayolu Nakliyesi

Uluslararası karayolu taşımacılık hizmetleri kapsamında, işlem güvenliği, pazar bilgisi, güvenilir süreç yöntemleri yüksek standartlarda sunulmaktadır. Sunulan hizmetlerin  yanı sıra ülkeler arası mal akışını sağlanırken detaylı denetim işlemleri kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Karayolu taşımacılığında mallarınızı diğer ülkeye taşırken takip ve kontrol sistemi mallar taşındıktan sonra da devam etmektedir. Bununla birlikte karayolu nakliyesinde, tır yükü ile olan taşımacılık hizmeti dağıtım lojistiğiyle birlikte sunulmaktadır.

Taşımacılık hizmetlerinde tedarik yapısı çok katmanlı özelliğe sahip olup, her müşterinin ürününe yönelik özel gereklilik ve sipariş analizi yapılır. Her siparişe özgü sevkiyat sorunsuz olarak yerine getirilir. Mallar yurt dışına gittikten sonra, müşteriler mallarını izleme ve nerede olduğunu her an takip etme şansına sahiplerdir. Karayolu nakliyesinde nakliye hareketlerinin merkezi yönetimi yapılır. Müşterilere özel çözümler üretilmektedir. Uluslararası nakliye hizmetlerinde, hedeflenen ülkelerin pazar ağında geniş uzmanlık hizmeti sunulmaktadır. Dünya standartlarında sürekli olarak denetlenen ve gözden geçirilen Karayolu taşımacılık süreçleri başarılı şekilde tamamlanmaktadır. Ayrıca etkili depolama sistemi, müşteriye özel olarak sunulan hizmetler ve bireysel danışmanlık hizmetleriyle beraber yürütülmektedir. Orta ölçekli yada büyük şirketlerin ihtiyaçlarına uygun özel planlanmış lojistik çözüm önerileri yurtdışı taşımacılık için önemle üzerinde durulması gereken konulardandır.