Türkiye ve Romanya Balkanlar’da birbirlerinin en büyük ticaret ortaklarıdır. Uzun yıllar Türkiye’nin hakimiyetinde olan bu ülkeye pekte yabancı değiliz aslında. Romanya; Türkiye ile olan ithalatını ve ihracatını kara yolundan yapmaktadır. Bu yoğun ticaret trafiğinde Inter Group Lojistik olarak sizlere kaliteli, profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Romanya Parsiyel Taşımacılık

Romanya parsiyel taşımacılık; başkenti Bükreş ile İstanbul arası 637,7 km olduğundan genellikle kara taşımacılığı tercih edilerek yapılmaktadır. Romanya parsiyel ihracat, ithalat ve transit nakliye konusunda sektörde en iyiler arasında yerini alan Inter Group Lojistik yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarak başta Bükreş olmak üzere Bihor ili, Bistriţa-Năsăud ili, Kaloşvar, Maramureş, Satu Mare, Sălaj, Alba, Braşov, Covasna, Harghita, Mureş, Sibiu, Bacau, Botoşani, Yaş, Neamţ, Suceava, Vaslui, Buzău, Galaţi, İbrail, Köstence, Tulca, Vrancea, Argeş, Călăraşi, Dâmboviţa, Yergöğü gibi Romanya’nın tüm şehirlerine firmamıza ait araçlarla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Romanya parsiyel nakliye, ürünlerin niteliğine göre değişik özelliklere sahip ve son model araçlarla yapılmaktadır. Pek çok ürün çeşidi ithal edildiğinden, Romanya kara yolu taşımacılığı için bazen frigofrik araçlar, bazen TIR’lar ve bazen de lowbed araçlar kullanılmaktadır. Parsiyel yüklerinin Romanya’nın her hangi bir şehrine ulaştırılması en fazla 4-8 gün sürmektedir ve ilgili gümrük yerlerine ulaştırılmaktadır. İhracat kayıtlı, gümrüklü olarak gönderilmesi düşünülen taşınabilir kolili, paletli, çuvallı, kasalı, sandıklı her türlü parsiyel yükün Romanya’ya taşınmasını tamamı sigorta güvencesinde bulunan tırlarımız ile gerçekleştiriyoruz.

Sonuç olarak kaliteli hizmet anlayışımızdan bir an olsun ödün vermeden yaptığımız parsiyel nakliye çalışmalarımız neticesinde tüm müşterilerimizin beğeni ve takdirlerini toplamaktayız. Romanya parsiyel nakliye çalışan firmalar arasında ön plana çıkan en önemli özelliklerimizin başında müşteri memnuniyetine odaklı çalışmalarımız gelmektedir. Mali kazanımları sürekli ikincil planda tutarak tamamen müşteri memnuniyetine odaklanan firmamız günün her anı görev başında bulunan deneyimli ve uzman personellerimiz vasıtası ile son derece kaliteli işler çıkarmaktayız.

Romanya Nakliyede İhracat İthalat

Romanya ile başlıca İhraç Ürünlerimiz; otomotiv yedek parçaları, taşıt araçları, demir çelik ürünleri, tarım ürünleri, makine sanayi ürünleri. Başlıca ithal ürünlerimiz ise Demir çelik hurdası, demir çelik mamulleri, işlenmiş petrol ürünleri, taşıt araçları, telefon cihazları, otomotiv yedek parça, ayçiçeği tohumu, kimyasal gübre olmaktadır.