Polonya Nakliye ve Lojistik  geçmiş çağlardan bu yana ticari anlamda devamlı gelişmektedir. Nüfus arttıkça ihtiyaçlarda artmış olup bir yerden bir yere eşya, mal, gıda, taşıma işlemleri için nakliye ihtiyacı doğuyor. Bu küresel hareketlilik uluslararası ithalat ve ihracata önem kazandırmış buna müteakip kara yolu, hava yolu ve deniz yolu taşımacılığı ticaretin önemli bir parçası haline gelmiştir.

 

Polonya Parsiyel Taşımacılık

Polonya parsiyel taşımacılık; başkenti Varşova ile İstanbul arası 2.192 km olduğundan genellikle kara taşımacılığı tercih edilerek yapılmaktadır. Polonya parsiyel ihracat, ithalat ve transit nakliye konusunda sektörde en iyiler arasında yerini alan Inter Group Lojistik yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarak başta Warsaw ( Varşova ), Krakow, Gdansk, Poznan,, Szczecin, Katowice, Olsztyn, Kielce, Lublin, Gdynia, Lodz, Opole, Krasno, Pila, Vroslav, Torun, Wroclaw, Rzeszow ve Bydgoszcz olmak üzere Polonya’nın tüm şehirlerine firmamıza ait araçlarla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Polonya parsiyel nakliye, ürünlerin niteliğine göre değişik özelliklere sahip ve son model araçlarla yapılmaktadır. Pek çok ürün çeşidi ithal edildiğinden, Polonya kara yolu taşımacılığı için bazen frigofrik araçlar, bazen TIR’lar ve bazen de lowbed araçlar kullanılmaktadır. Parsiyel yüklerinin Polonya’nın her hangi bir şehrine ulaştırılması en fazla 5-98 gün sürmektedir ve ilgili gümrük yerlerine ulaştırılmaktadır. İhracat kayıtlı, gümrüklü olarak gönderilmesi düşünülen taşınabilir kolili, paletli, çuvallı, kasalı, sandıklı her türlü parsiyel yükün Polonya’ya taşınmasını tamamı sigorta güvencesinde bulunan tırlarımız ile gerçekleştiriyoruz.

Sonuç olarak kaliteli hizmet anlayışımızdan bir an olsun ödün vermeden yaptığımız parsiyel nakliye çalışmalarımız neticesinde tüm müşterilerimizin beğeni ve takdirlerini toplamaktayız. Polonya parsiyel nakliye çalışan firmalar arasında ön plana çıkan en önemli özelliklerimizin başında müşteri memnuniyetine odaklı çalışmalarımız gelmektedir. Mali kazanımları sürekli ikincil planda tutarak tamamen müşteri memnuniyetine odaklanan firmamız günün her anı görev başında bulunan deneyimli ve uzman personellerimiz vasıtası ile son derece kaliteli işler çıkarmaktayız.

 

Polonya Nakliyede İhracat İthalat

Polonya’ya en çok ihraç ettiğimiz ürünler Otomobiller, karayolu taşıtları için parçalar, traktörler, toplu halde yolcu taşımaya mahsus motorlu taşıtlar, buzdolapları, tekstil ürünleridir. İthal edilen başlıca ürünler ise Karayolu taşıtları için parçalar, dizel ve yarı dizel motorlar, otomobiller ve sığır eti olmaktadır. Bu iki ülke arasında olan zengin ticaret ilişkisinde bizde yerimizi alıp sizlere hizmet etmekten mutluluk duyacağız.