Hakkımızda

İnter Group Lojistik, özellikle komple ve parsiyel lojistik taşımalar konusunda uzmanlaşmış uluslararası bir nakliye şirketidir. İnter Group Lojistik piyasanın ihtiyacı olan, kusursuz doğru teslimat yapmayı ilke edinmiş uzman proje ekibiyle lojistiğine yönelik olarak hizmet vermektedir. Müşterilerine yüklerin alımından, teslimine kadar A’dan Z’ye tüm işlemleri tek elde toplayan kapsayıcı hizmet verir.

Yoğunlaşmış olduğumuz bölgeler CIS (Rusya, Ukrayna, Azerbaycan, Gürcistan, Beyaz Rusya, Ermenistan, Kazakistan, Kırgızistan, Moldova, Özbekistan, ve Tacikistan’dır.), Baltık ve İskandinav (Estonya, Letonya, Litvanya, İsveç, Norveç, Danimarka, Finlandiya, İzlanda, Almanya, Polonya) Ülkeleri olmasına karşın, geniş Agent Network’ümüz ile hemen hemen Dünya’da ki her varış noktasına door to door olarak deniz, hava, kara ve demiryolu ile servis sağlanmaktadır.

Uzmanlığımızın temeli olan, yük taşımacılığında güvenliğin en önemli unsur olduğunu biliyoruz. Hepimiz kazaların önlenebilir ve güvenliğimiz konusunda uzman bir proje yönetiminin gerekli olduğuna inanıyoruz. Bizim için müşterilerimizin değerli yüklerinin ve çalışanların güvenliği en ön sırada gelmektedir.

Bizim hedefimiz; müşterilerimize projelerine komple ve parsiyel yük taşımacılığı konusunda en iyi hizmeti verebilmektir. İnter Group Lojistik, müşterilerinin taşımacılık projelerini gerçekleştirirken, kaliteli ekipman ve tecrübeli personel kullanarak en üst düzeydeki standartları sağlar. İnter Group Lojistik; çözüm odaklı, tecrübeli personellerden oluşmaktadır. Müşterilerimizin projelerinde, en üst düzeyde tatmini sağlamak için ekip motivasyonun ve uzmanlığının önemine inanıyoruz. Her zorluğu engelden ziyade fırsat olarak gören genç ve enerjik ekibimiz ile başarılı bir şekilde çalışmaktayız. Çözüm odaklı olmayı temel prensibimiz olarak benimsedik. Yenilikçi ve uzman çözümlerimiz sayesinde müşterilerinize verdiğiniz taahhütleri yerine getirebilir ve projelerinizde planlandığınız gibi ilerleyebilirsiniz.

Vizyon

Vizyonumuz, entegre lojistik çözümleriyle, müşterilerine lojistik hizmetinden daha fazlasını sunan, bugünkü tecrübeleriyle sektörün yarınına yön veren, başta müşterileri olmak üzere, tüm paydaşları tarafından küresel ölçekte en çok tercih edilen lojistik aktörlerinden biri olmak.

Dünya da yeni lojistik ve taşimacilik konseptini yakınen takip ederek, yeni taşimacilik hizmet modlarına uyum saglamak.

Vizyonumuz, entegre lojistik çözümleriyle, müşterilerine lojistik hizmetinden daha fazlasını sunan, bugünkü tecrübeleriyle sektörün yarınına yön veren, başta müşterileri olmak üzere, tüm paydaşları tarafından küresel ölçekte en çok tercih edilen lojistik aktörlerinden biri olmak.

Misyon

Taşımacılık sektörü insanlık tarihi kadar eskidir. İnsanlar ürettikleri malzemeleri bir yerden başka bir yere taşıyabilmek için hep bir arayış içinde olmuş ve bu arayış daha da sürecektir. Ancak dünya ekonomisinin globalleşmesi ile birlikte lojistik sektörünün de önemi artmış durumdadır. İnterGroupTransport olarak yaptığımız işin öneminin bilinciyle hareket ederek en doğru planlamayı yapıyor ve müşteri memnuniyeti çıtamızı en üst seviyede tutuyoruz.

Müşterilerimizin baştan sona tedarik zinciri gereksinimlerinde en doğru çözümleri üreterek lojistik stratejilerinde iş ortağı oluyoruz. Doğru planlama ile en hızlı ve güvenli şekilde teslim ettiğimiz her ürünün bize yeni hizmet alanları olarak döneceğini biliyor ve üzerimize düşen sorumluluğu en sonuna kadar yerine getiriyoruz.

 

Değerlerimiz

• Dürüstlük ve Şeffaflık

• Sorumluluk

• Rekabet ve Adalet

• Yaratıcılık ve Mükemmeliyet

• Eşitlik ve Güvenilirlik

• Çalışanların ve Müşterilerin Memnuniyeti

• Çevreye Duyarlılık

•  Sosyal Sorumluluk Bilinci

•  Müşteri odaklı çözümler

Hedeflerimiz

Şirketimiz, mevcut lojistik çözümlerini incelerken en iyi lojistik metodunu kullanmakta, ihtiyaçlara göre farklı çözümlerin farklı firmalar için en iyi seçenek olduğunu bilmektedir. Bu nedenle, biz öncelikle müşterimizin ihtiyaçlarını tespit eden analiz çalışmaları yapıp, daha sonra kurulacak lojistik sisteminin tasarımını yapmaktayız.

Dolayısıyla, farklı müşterilerimize farklı çözümler önermekteyiz. Burada övündüğümüz nokta, seçtiğimiz lojistik çözüm hizmetinin deneyimli ve eğitimli personelimiz, yenilenmiş filomuz ile sizlere sunmamızdır.

Profesyonel, eğitimli ve motive çalışan ve iş ortakları ile, sunduğu yenilikçi ve kaliteli ürün ve hizmetlerle müşterilerimizin tercih edeceği ilk şirket olmak, yurt içi pazarda liderliği yakalayarak bir dünya şirketi olmaktır.

Bütün müşterilerini ve pazarı yakından izleyen ve tanıyan, müşterilerin beklentilerini en hızlı, en rekabetçi ve en kaliteli ürün ve hizmetlerle karşılayabilen, çalışan ve iş ortakları ile dinamik, yenilikçi ve sürekli gelişimi hedefleyen, sektörün lideri olacak bir şirket oluşturmak ilk ve öncelikli görevimizdir.

 

Hızlı Çözüm

Müşterilerimizin taleplerini en kısa sürede ve en doğru şekilde analiz edip cevap veriyoruz.

Güvenli Teslimat

Uzman kadromuz ve müşteri memnuniyeti odaklı politikamızla güvenli taşımacılık hizmeti veriyoruz.

Destek

Her türlü soru ve sorunlarınıza en kısa sürede yanıt verip müşterilerimize en iyi desteği sağlıyoruz.