GABARİ DIŞI TAŞIMACILIK

Uluslar arası ağır nakliyat hizmetimiz ile standart bir nakliye aracı ile taşınamayan yüklerinizi istediğiniz ülkeye taşıyoruz. CİS, Baltık , İskandinav , Avrupa ve Asya’da birçok ülke de gabari dışı taşımacılık ağımız mevcut olup yük ve malzemelerinizi emniyetli ve hızlı bir şekilde istediğiniz adrese ulaştırıyoruz. İnterGroup Lojistik uluslararası ağır nakliyat ve taşımacılık sektöründe Türkiye’nin öncü firmalarından olup yüksek müşteri memnuniyeti politikasıyla hizmet vermekteyiz.

 

Trafo taşımacılığını bünyemizde bulunan lowbed (geniş araçlar)araçlar ile gerçekleştirmekteyiz. Gabari dışı taşımacılığında en uygun ve kaliteli şekilde müşterilerimizin önerilerini dikkate alarak hareket etmekte ve onlar için en iyisini düşünmekteyiz. Uluslar arası ağır nakliye taşımada İnterGroupLojstik  olarak her geçen gün hizmet kalitemizde artış göstermekteyiz.

Enerji projeleri taşımacılığında türbin ve jeneratör gibi malzemelerin nakliyesini uzman ve güvenilir filomuzla gerçekleştirmekteyiz. Enerji projeleri taşımasında istenilen tarihte ve istenilen adrese en güvenli ve hızlı şekilde ulaştırmaktayız. Müşterilerimizin değerli tavsiyelerini de göz önüne alarak bu sektörde de her geçen gün daha da ileriye gitmekteyiz