Ülkelerin kalkınmalarında ve refah seviyelerini artırmalarında uluslararası ticaretin büyük rol oynadığı günümüzde güvenilir taşımacılık en önemli kriterdir. Sanayileşme ve kalkınma stratejilerinde dış ticarete öncelik veren ülkeler hep bir adım önde olmaktadır. Küreselleşme sürecinde uluslararası ticaretin daha da kolaylaştırılması ve serbestleştirilmesi esasen bütün ülkelerin hedefi haline gelmiştir. Estonya da bu ülkelerden biridir. Estonya; Türkiye ile olan ithalatını ve ihracatını kara yolundan yapmaktadır. Bu yoğun ticaret trafiğinde Inter Group Lojistik olarak sizlere kaliteli, profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

 

Estonya Parsiyel Taşımacılık

Estonya parsiyel taşımacılık; başkenti Tallin ile İstanbul arası 3.170 km olduğundan genellikle kara taşımacılığı tercih edilerek yapılmaktadır. Estonya parsiyel ihracat, ithalat ve transit nakliye konusunda sektörde en iyiler arasında yerini alan Inter Group Lojistik yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarak başta Tallin olmak üzere Tartu, Narva, Pamu, Kohtia-Jatve, Viljandi, Rakvere, Maardu, Sillamae, Kuressaare, Voru, Valgagibi Estonya’nın tüm şehirlerine firmamıza ait araçlarla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

 Estonya parsiyel nakliye, ürünlerin niteliğine göre değişik özelliklere sahip ve son model araçlarla yapılmaktadır. Pek çok ürün çeşidi ithal edildiğinden, Estonya kara yolu taşımacılığı için bazen frigofrik araçlar, bazen TIR’lar ve bazen de lowbed araçlar kullanılmaktadır. Parsiyel yüklerinin Estonya’nın her hangi bir şehrine ulaştırılması en fazla 6-12 gün sürmektedir ve ilgili gümrük yerlerine ulaştırılmaktadır. İhracat kayıtlı, gümrüklü olarak gönderilmesi düşünülen taşınabilir kolili, paletli, çuvallı, kasalı, sandıklı her türlü parsiyel yükün Estonya’ya taşınmasını tamamı sigorta güvencesinde bulunan tırlarımız ile gerçekleştiriyoruz.

 Sonuç olarak kaliteli hizmet anlayışımızdan bir an olsun ödün vermeden yaptığımız parsiyel nakliye çalışmalarımız neticesinde tüm müşterilerimizin beğeni ve takdirlerini toplamaktayız. Estonya parsiyel nakliye çalışan firmalar arasında ön plana çıkan en önemli özelliklerimizin başında müşteri memnuniyetine odaklı çalışmalarımız gelmektedir. Mali kazanımları sürekli ikincil planda tutarak tamamen müşteri memnuniyetine odaklanan firmamız günün her anı görev başında bulunan deneyimli ve uzman personellerimiz vasıtası ile son derece kaliteli işler çıkarmaktayız.

 

 Estonya Nakliyede İhracat İthalat

Estonya ile ihraç edilen başlıca ürünler; demir ve çelik eşya; motorlu kara taşıtları; ayakkabıdır. İthal edilen başlıca ürünler ise demir-çelik döküntü ve hurdaları; elektronik eşyalar; kuyumculuk eşyalarıdır.